Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Tylko 1000 sztuk chłodzenia Fortis 3 Malik Customs Edition!

SilentiumPC-Fortis-3-Malik-Customs-Edition-001

Pamiętacie jak wspominaliśmy o SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition? Zdjęcia zamieszczone na FanPage-u prezentujące pudełko edycji specjalnej i tajemnicza data 14 styczeń 2016 r. potwiedziły się! To dobra informacja, która na pewno ucieszyła wielu fanów tej koncepcji. Ale dowiedzieliśmy się jeszcze jednego, a mianowicie, że dostępne w sprzedaży będzie jedynie 1000 sztuk, co powoduje, że chłodzenie będzie wielką gratką dla osób, które chcą mieć coś mocno limitowanego w swoim PC! Kolejną informacją, która wiemy to, że pogłoski o sprzedaży tylko w sklepie Cooling.pl nie potwierdziła się! Chłodzenie będzie dostępne w wielu sklepach internetowych.

SilentiumPC-Fortis-3-Malik-Customs-Edition-002

Fortis 3 HE1425 to potężny, jedno wieżowy schładzacz zapewniający najlepszy stosunek wydajność/cena w swojej klasie. Zaprojektowany od podstaw, aby osiągnąć optymalną równowagę pomiędzy powierzchnią odprowadzania ciepła, a przepływem powietrza. Wykorzystuje pięć Φ6mm heatpipe’ów oraz duży, aluminiowy radiator składający się z 38 fin’ów. Swój unikalny wygląd Fortis 3 HE1425 zawdzięcza czarnemu topowi oraz specjalnie zaprojektowanemu wentylatorowi. Czy się różni wersja Malik Customs? Otrzymamy zakończenia finów w kolorystyce czarnej oraz otrzymamy 3 kolory zakończeń wieży chłodzenia, dzięki czemu możemy dostosować je tak by idealnie pasowała do naszego komputera. Do tego wszystko spakowane w ekskluzywnym opakowaniu z autografem Malika!

Malik-Facebook-001

fragment rozmowy…

O Malik Customs:

Profesjonalny fotograf m.in sprzętu PC, posiada 10 lat doświadczenia w projektowaniu systemów chłodzenia cieczą i chłodzenia powietrzem, otrzymał liczne nagrody na arenie międzynarodowej!

Źródło: FanPage Malik Customs / oprac. własne
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku