Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Rozgrywki CS:GO organizowane przez MSI oraz morele.net

Właśnie ruszyły zapisy do pierwszej w Polsce esportowej ligi E-Biznes Cup by MSI, dedykowanej dla biznesu, która jest organizowana w partnerstwie ze sklepem internetowym morele.net. W rozgrywkach trwających 30 dni weźmie udział 64 drużyn, a łączna wartość puli nagród to aż 25 000 złotych.

 

Pięcioosobowe drużyny będą rywalizować ze sobą grając w znanego wszystkim Counter Strike: Global Offensive. Rozgrywki będą odbywały się w systemie online, a także w trybie stacjonarnym. Pierwsze starcie między zawodnikami to formuła drabinki turniejowej. Z kolei drugie odbędą się już w zorganizowanych, dedykowanych strefach gamingowych MSI w Netpunktach morele.net w Krakowie oraz Warszawie. Podczas ligi, każde z tych miejsc przyjmie formę bogatej w oprawę medialną areny pełnej emocjonujących pojedynków. Wielki finał nastąpi natomiast w warszawskim Netpunkcie morele.net.

 

W rozgrywkach udział wezmą aż 64 drużyny, a impreza trwać będzie ponad 30 dni. Zaskakujące jest, iż wartość puli nagród przekracza 25 tysięcy złotych. Jest zatem o co walczyć! Warto także wspomnieć, że z racji otwarcia nowej siedziby firmy MSI we Wrocławiu, planowane jest przeprowadzenie w czerwcu serii rozgrywek towarzyszących do ligi biznesowej. Konkrety oraz szczegóły otrzymamy wkrótce.

  MSI morele turniej  

– Organizując turniej E-Biznes Cup by MSI zapraszamy firmy do rywalizacji w dyscyplinie esportu. Derby firm z jednego miasta czy branży, mecze organizacji kooperujących ze sobą, konkurencji czy nieznanych sobie biznesowych graczy – to spotkania, na które czekamy! Wszystko w atmosferze rywalizacji fair play i z oprawą godną profesjonalnych rozgrywek. Chcemy żeby wydarzenie było cykliczną imprezą, w której firmy będą regularnie walczyć o laur najlepszej esportowej drużyny firmowej w Polsce.mówi Jakub Rak, Project Manager w morele.net.

 

– Obok popularyzacji esportu w świecie biznesu, której celem jest pokazanie niecodziennej formy integracji dla pracowników. To również doskonała okazja na wprowadzenie biznesowego networkingu na nowy poziom. Uczestnicy turnieju będą mieli możliwość przetestować również najnowsze komputery, akcesoria, monitory oraz otrzymania unikalnych gadżetów MSI. mówi Michał Gałwa z MSI.

  msi turniej morele.net  

Dokładny harmonogram wydarzenia, a także szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdziemy na stronie sklepu morele.net.

 
 

Źródło: Morele.net, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku