Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Historyczny powrót – zbliża się Call of Duty WWII?

W serwisie Reddit opublikowano grafiki, które jednoznacznie wskazują na to, że zbliża się Call of Duty WWII, gra osadzona w realiach Drugiej Wojny Światowej. Za produkcję najnowszej części odpowiadać ma Sledgehammer Games, jedno z trzech studiów Activision, które zajmują się serią CoD. Call of Duty WWII

 

Przecieki z grafikami promującymi Call of Duty WWII pochodzą z wątpliwego źródła i możemy mieć tutaj do czynienia z fałszywą zapowiedzią, jednak sami przyznacie – obrazy wykonane są bardzo profesjonalnie. Ten fakt sugeruje ich autentyczność. Motywem przewodnim wszystkich grafik jest dobrze znana plaża Omaha. To na niej rozegrała się najkrwawsza bitwa podczas jednego z największych desantów morskich na świecie. 6 czerwca 1944 roku wojska alianckie wylądowały w Normandii i prawdopodobnie to właśnie o tych wydarzeniach będzie opowiadać gra.

 

Ostatnia gra z tej serii, zawierająca kampanię zachodnią, to Call of Duty 2. Jest to już legenda FPS-ów w realiach II wojny światowej. Coraz więcej osób narzeka na futurystyczne klimaty w najnowszych odsłonach serii i tęskni za chociażby tym hitem z 2005 roku. Call of Duty WWII może w końcu przełamać ten schemat. Po prawie 9 latach (wtedy pojawił się World At War – ostatni tytuł związany z największym konfliktem w dziejach ludzkości) jest szansa na powrót do korzeni.

 

Zdjęć produktu:

1/6
 

Prawdopodobieństwa temu scenariuszowi dodaje ogromny sukces Battlefield 1, czyli najnowszej części gry, która wkroczyła w czasy pierwszej Wielkiej Wojny. Ten tytuł wciąż utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji. Jeśli plotki okażą się faktem sam przyznam, że będzie to mój pierwszy CoD od czasów trzeciej części Modern Warfare, z którą miałbym styczność. Pierwszy raz mocno liczę na to, by przeciek okazał się prawdą. Po niemal piętnastu latach od debiutu Medal of Honor: Allied Assault, w końcu wrócilibyśmy na front zachodni i mielibyśmy szansę chociaż w wirtualnej, drobnej części wziąć udział w wydarzeniach z tamtych lat. Co najważniejsze – współczesne silniki szczególnie w FPS-ach pokazują pazur. To daje ogromne pole do popisu twórcom.

   

Źródło: reddit.com

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku