Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje Test – XBLITZ iSee
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Test – XBLITZ iSee
Test – XBLITZ iSee
Kamery IP

komentarzy:

0
Data Publikacji: 01 lutego, 2017
Kategoria: Kamery IP

FUNKCJE I OPROGRAMOWANIE

Konfiguracja sprzętu jest bardzo prosta i została szczegółowo opisana w instrukcji. Co ważne, wymaga ona podłączenia kamery przy pomocy kabla Ethernet i nie może się odbyć bezprzewodowo.


device_client_1

Sugerowane przez producenta oprogramowanie do obsługi Xblitz iSee nazywa się Device Client i daję całkiem sporą kontrolę nad urządzeniem. Jedną z pierwszych funkcji, które wykorzystałem była możliwość sterowania ruchem kamerki. Odbywa się ona przy pomocy wirtualnego „joystick’a”, którym możemy sterować ręcznie, lecz istnieje również możliwość ustawienia automatycznego obracania głowni kamery w pionie i w poziomie. Możemy także ustawić predefiniowane punkty pola widzenia obiektywu, lecz nie ma możliwości automatycznego ruchu pomiędzy nimi w cyklach. W przypadku montażu urządzenia do góry nogami, w programie możemy łatwo wybrać odbicie lustrzane nagrywanego obrazu. Warto wspomnieć, że program pozwala na obsługę kilkunastu urządzeń naraz, więc nie musimy się ograniczać pod względem ich ilości.


Dzięki slotowi na karty MicroSD, istnieje możliwość wykorzystywania kamerki na podobnej zasadzie jak videorejestrator samochodowy. Obraz będzie rejestrowany tak długo, aż nie skończy się wolna przestrzeń na nośniku, a następnie kamerka zacznie nadpisywać najstarsze pliki. Urządzenie może przesyłać nagrania na kilka innych sposobów m.in. serwer FTP, e-mail bądź zewnętrzny serwis strumieniujący. Nagrywanie można rozpocząć ręcznie bądź poprzez wykrycie ruchu lub dźwięku w otoczeniu sprzętu. Ciekawą opcją jest wysyłanie klatki obrazu na e-mail po wykryciu ruchu przez odpowiedni czujnik.


Dzięki wykorzystaniu standardu ONVIF, możliwe jest wykorzystania szeregu innych programów do obsługi Xblitz iSee, jak również podgląd obrazu na urządzeniach mobilnych ze wszystkimi wiodącymi systemami.



 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku